Activiteiten
zaterdag 30 januari 2021 Wilgen knotten in de Latemse Meersen |
zaterdag 06 februari 2021 Afgelast: Maandwandeling in de Bourgoyen-Ossemeersen |
zaterdag 13 februari 2021 Wilgen knotten in de Latemse Meersen |
zondag 14 februari 2021 Afgelast: Valentijnswandeling in de Damvallei |
Blikvanger
Impressies uit Wallonië
Natuurpunt Gent heeft al vele jaren regelmatig contact met ‘Natagora Semois Ardennaise’, een afdeling van onze Waalse zustervereniging Natagora. De voorzitster van deze afdeling is Huguette Reynaerts, dochter van Maurice Reynaerts, de oprichter van Actiegroep Bourgoyen-Ossemeersen. De filmpjes die ze ons op regelmatige tijdstippen toestuurt, willen we jullie niet ontzeggen. Ze tonen alvast haar grote liefde voor de natuur.
Voorstelling |
Vogelwerkgroep Gent+ is een losse groepering van vogelkijkers in en rond Gent en Bovenschelde. Het werkgebied bestaat uit Gent, Lochristi en Merelbeke. We zijn dus een soort koepelvereniging.
De vogelwerkgroep heeft geen vaste vergadering. Als er een bijeenkomst gepland is, wordt dat aangekondigd via de mailinglist en via de website. Onze actieve werking blijkt vooral bij de rubriek 'waarnemingen' op deze website. MailinglistVogelwerkgroep Gent+ heeft een mailinglist. Die lijst kan iedereen gebruiken om de volledige groep te bereiken wanneer er zich iets interessants voordoet op het vlak van vogels in het Gentse. Je kunt er ook vragen aan de vogelwerkgroep op kwijt. Enkele dagen voor elke telling ontvangen de tellers ook een herinneringsmail. Het is niet de bedoeling om via deze mailinglist regelmatig waarnemingen te versturen: daarvoor dient onze waarnemingsrubriek. Wie zich wil inschrijven in de mailinglist kan dat best doen via het volgende e-mailadres: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. . Anno 2012 staan hier meer dan 120 mensen op.
Contactpersoon werkgroep: |